طراحی لوگو در شیراز

 


طراحی لوگو با توجه به انواع آن و زمانی که صرف طراحی آن میشود دارای قیمت های متنوعی است. طبیعی است که هرچه زمان بیشتری صرف طراحی یک لوگو شود هزینه طراحی هم افزایش می یابد.

لوگو نباید گنگ و مبهم باشد تا بیننده  متوجه موضوع فعالیت شرکت شود. یک طراحی خوب لوگو ، طرحی است که بیننده با نگاه کردن به آن هم تحت تاثیر زیبایی و خلاقانه بودن آن قرار بگیرد هم به راحتی متوجه فعالیت شرکت صاحب لوگو شود .

 

 

لوگو چیست ؟


به طور کلی طراحی لوگو شکل خلاصه شده ی موضوع ،همراه با حفظ زیبایی و سادگی است
مهم ترین خصوصیت هر لوگو در عین زیبایی و سادگی ، منحصر به فرد بودن آن است. در طراحی لوگو نباید از بقیه طرح ها الگو برداری کرد . زیرا که لوگوی شما تکراری محسوب میشود و هیچگاه تاثیری که یک لوگوی منحصر بفرد برروی ذهن ها میگذارد ، لوگویی که ایده آن از طرح های بقیه گرفته شده اینکار را نمیکند .

 

 

لوگو شیراز


به طور کلی سه دسته لوگو وجود دارد.
نوشتاری _ لوگو تایپ یا مونوگرام
تصویری _ پیکتوگرام و آرم
نوشتاری_ تصویری


که با توجه به نام شرکت یا فرد یا نوع فعالیت بهترین گزینه برای طراحی انتخاب می شود.

 

 

چرا طراحی لوگو اهمیت دارد ؟


یک لوگو یا نشانه موفق به سرعت نگاهها را به خود جذب می کند و بر مخاطبان تاثیر میگذارد. سادگی و اختصار مهم ترین خصوصیات لوگو است. یک لوگوی استانداردبی هیچ کلام و توضیح مفهوم را به مخاطب انتقال می دهد و موضوع آن قابل تشخیص می باشد. طراحی لوگو و آرم از مهم ترین شاخه های رشته گرافیک محسوب می شود و معرف هویت و فعالیت یک مجموعه ، شخص یا شرکت است. در اکثر تبلیغات تجاری و اداری اولین چیزی که نگاه مخاطبان را به خود جذب می کند لوگوی آن است بنابراین لوگو ابزار با ارزشی برای شناختن هویت شرکت به حساب می آید و داشتن یک لوگوی قدرتمند کمک میکند تا مشتریان شما به آسانی برند شما را شناسایی کنند.

بنابراین هر شرکتی باید برای کار خود یک لوگو طراحی کند . و اینکار را به دست یک طراح خبره و چیره دست واگذار کند. دقت کنید که پس از طراحی ، فایل  psd لوگو را داشته باشید . این فایل همیشه به کار شما خواهد آمد.

 در زیر میتوانید نمونه لوگو هایی که ما طراحی کرده ایم را ببینید .

 

روش طراحی لوگو شیراز چگونه است؟

ما ابتدا کار شما را آنالیز میکنیم و نیازهای شما را سنجش می کنیم . سپس چند طرح کلی را به شما پیشنهاد می دهیم و با توجه به انتخاب شما جزئیات طراحی را تکمیل میکنیم .

 

طراحی لوگو حرفه ای در شیراز

طراحی یک لوگوی حرفه ای نیازمند به یک طراح و گرافیست حرفه ای دارد. اگر نیاز به یک لوگوی حرفه ای دارید، حتما با گروه چاپ شیراز تماس بگیرید و از تخصص و مهارت ما در طراحی لوگوی حرفه ای بهره مند شوید.

 

قیمت طراحی لوگو در شیراز

سوال بسیاری از شما عزیزان در رابطه با قیمت طراحی لوگو در شیراز توسط شرکت ساین بوده است. هزینه طراحی لوگو در این شرکت بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. برای اطلاع از هزینه ها با شماره 09190239500 در تماس باشید.

 

شرکت طراحی لوگو در شیراز

گروه چاپ شیراز یکی از بهترین شرکت ها در شهر شیراز می باشد که در زمینه ی طراحی لوگو فعالیت می کند. شما می توانید با اطمینان خاطر کامل از کیفیت و قیمت خدمات این شرکت، سفارش طراحی لوگو خودرا ثبت نمایید.

 

 

 

ثبت برند ، لوگو و یا علامت تجاری