طراحی لوگو در شیراز

 


طراحی لوگو انواع متفاوتی دارد. طبعا زمان اختصاص یافته به طراحی، در محاسبه هزینه آن اثرگذار است. قطعا، هرچه زمان بیشتری صرف طراحی یک لوگو شود، هزینه طراحی هم به همان میزان بالاتر می رود.

بهتراست طرح لوگو واضح و روشن باشد. به نحوی که بینندگان متوجه هدف فعالیت صاحب لوگو شوند. هنگام طراحی حرفه ای لوگو، بایستی دو جنبه را در نظر گرفت. جنبه اول: بیننده با نگاه کردن به آن هم تحت تاثیر زیبایی و خلاقانه بودن آن قرار بگیرد. دومین جنبه:  هر شخصی به راحتی متوجه زمینه فعالیت صاحب لوگو شود .

 

 

لوگو چیست ؟


به طور کلی طراحی لوگو شکل خلاصه شده ی موضوع، همراه با حفظ زیبایی و سادگی است
مهم ترین خصوصیت هر لوگو در عین زیبایی و سادگی، منحصر به فرد بودن آن است. در طراحی لوگو نباید از بقیه طرح ها الگو برداری کرد. زیرا؛ لوگو شما تکراری محسوب می شود. هیچگاه تاثیر لوگو منحصر به فرد برروی ذهن ها، با لوگو کپی برداری شده یکسان نیست. مطمئنا، لوگو اختصاصی جلوه بیشتری دارد. همچنین هدف کسب و کار شخص را به مخاطب، راحت تر منتقل می کند. 

 

 

لوگو شیراز


به طور کلی سه دسته لوگو وجود دارد.
نوشتاری _ لوگو تایپ یا مونوگرام
تصویری _ پیکتوگرام و آرم
نوشتاری_ تصویری


که با توجه به نام شرکت یا فرد یا نوع فعالیت، بهترین گزینه برای طراحی انتخاب می شود.

 

 

چرا طراحی لوگو اهمیت دارد ؟


یک لوگو یا نشانه موفق، به سرعت نگاه ها را به خود جذب می کند و بر مخاطبان تاثیر می گذارد. سادگی و اختصار مهم ترین خصوصیات لوگو است. یک لوگوی استاندارد، بی هیچ کلام و توضیح، مفهوم را به مخاطب انتقال می دهد. موضوع آن قابل تشخیص می باشد. طراحی لوگو و آرم از مهم ترین شاخه های رشته گرافیک محسوب می شود. لوگو، معرف هویت و فعالیت یک مجموعه ، شخص یا شرکت است. در اکثر تبلیغات ها تجاری و اداری، اولین موردی که نگاه مخاطبان را به خود جذب می کند، لوگو است. بنابراین؛ لوگو ابزار با ارزشی برای درک بهتر زمینه فعالیت فرد و هویت شغل به حساب می آید. داشتن لوگو اختصاصی و حرفه ای، کمک می کند، مشتریان شما به آسانی برندتان را شناسایی کنند.

بنابراین هر شخص با توجه به نوع کسب و کارش، لوگو مخصوص داشته باشد. این کار را به دست یک طراح خبره و چیره دست واگذار کند. 

 

روش طراحی لوگو شیراز چگونه است؟

ما ابتدا کار شما را آنالیز می کنیم و نیازهای شما را سنجش می کنیم . سپس چند طرح کلی را به شما پیشنهاد می دهیم و با توجه به انتخاب شما جزئیات طراحی را تکمیل می کنیم .

 

طراحی لوگو حرفه ای در شیراز

طراحی یک لوگوی حرفه ای نیازمند به یک طراح و گرافیست حرفه ای دارد. اگر نیاز به یک لوگو حرفه ای دارید، حتما با گروه چاپ شیراز تماس بگیرید و از تخصص و مهارت ما در طراحی لوگو حرفه ای بهره مند شوید.

 

قیمت طراحی لوگو در شیراز

سوال بسیاری از شما عزیزان در رابطه با قیمت طراحی لوگو در شیراز توسط شرکت ساین بوده است. هزینه طراحی لوگو در این شرکت بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. برای اطلاع از هزینه ها با شماره 09190239500 در تماس باشید.

 

شرکت طراحی لوگو در شیراز

گروه چاپ شیراز یکی از بهترین شرکت ها در زمینه طراحی لوگو در شهر شیراز می باشد. شما می توانید با اطمینان خاطر کامل از کیفیت و قیمت خدمات این شرکت، سفارش طراحی لوگو خودرا ثبت نمایید.

 

 

 

ثبت برند ، لوگو و یا علامت تجاری