تبدیل نوشته به لوگو انلاین

 

 

بدون شک امروزه اهمیت لوگو برای کسب و کار ها بر هیچ کس پوشیده نیست. همه می دانیم که طراحی لوگو چقدر می تواند بر افزایش فروش و جذب مشتری تاثیر گذار باشد. چرا که لوگو به کسب و کار ها هویت می بخشد و آنان را به فرد یا شرکتی حرفه ای تبدیل می کند. اگر شما هم نیاز به یک لوگوی حرفه ای را احساس می کنید، همین حالا با ما تماس بگیرید و از قیمت ها و کیفیت مناسب ما بهره ببرید. گروه چاپ شیراز با کارشناسان حرفه ای در زمینه ی طراحی لوگو در شیراز یکی از برترین شرکت هاست. اما برخی افراد ممکن است نخواهند هزینه های طراحی لوگو را متحمل شوند و به دنبال وبسایت هایی هستند که تبدیل نوشته به لوگو آنلاین را انجام می دهند.

قبل از هر چیزی لازم است بگوییم که این وبسایت ها لوگوی حرفه ای به شما ارائه نخواهند داد. همچنین ممکن است لوگوی شما تکراری از آب دربیاید. اما با این حال در این مطلب قصد داریم تعدادی وبسایت به شما معرفی می کنیم که این کار را انجام می دهند. با ما همراه باشید.

 

تبدیل نوشته به لوگو انلاین

 

تبدیل نوشته به لوگو آنلاین با shopify

Shopify یک وبسایت است که به کاربران خدمات فروش محصولاتشان به صورت آنلاین را ارائه می دهد. اما در این وبسایت می توانید به طراحی لوگو نیز بپردازید. در واقع این وبسایت یک ابزار در اختیار شما قرار می دهد که می توانید با استفاده از کشیدن و رها کردن یک آرم طراحی کنید.

 

وبسایت Ucraft

Ucraft نیز مانند وبسایت قبلی است و ابزاری را در اختیار کاربران قرار می دهد تا به راحتی بتوانند لوگوی مورد نظر خود را طراحی نمایند. این وبسایت نماد ها و سبک ها ی متنوعی دارد که کا طراحی لوگو را جذاب تر می کند.

 

لوگو ساز Canva

اگر می خواهید تبدیل نوشته به لوگو آنلاین شما با کیفیت باشد پیشنهاد می کنیم از وبسایت Canva استفاده نمایید. این یکی از بهترین وبسایت ها به این منظور است. این وبسایت آیکون های نا محدود ، بردار ها ، تصاویر ، سبک های متن و موارد بسیار زیاد دیگری دارد.

 

طراحی لوگو با DesignMatic

DesignMatic یکی دیگر از این وبسایت هاست که کار با آن بسیار ساده است. در این وبسایت حتی نیازی به ثبت نام ندارید و تنها در 3 مرحله به شما لوگو تحویل می دهد. اول نام شرکت، دوم صنعت و سوم شکل مورد نظر را باید انتخاب کنید و در نهایت لوگوی شما آماده است.