طراحی لوگو حرفه ای آنلاین

 

 

اگر به دنبال راه اندازی یک کسب و کار حرفه ای هستید و با افراد مختلفی مشورت کرده اید، ممکن است افراد زیادی به شما گفته باشند که باید لوگو داشته باشید. این موضوع کاملا درست است. یعنی برای داشتن یک شغل حرفه ای و پر سود و پر مشتری باید لوگو داشته باشید. اگر مشتری ها از کیفیت محصولات و خدمات شما راضی باشند، باز هم به سراغ شما می آیند و برای اینکه بتوانند به راحتی شما را پیدا کنند باید لوگو داشته باشید.همین موضوع باعث شده تا افراد زیادی به دنبال طراحی لوگو حرفه ای آنلاین باشند.

شاید لوگو های آنلاین بتواند در هزینه های شما صرفه جویی زیادی کند اما به اندازه ی لوگویی که یک متخصص آن را طراحی کرده باشد، کسب و کار شما را حرفه ای نشان نخواهد داد. اما اگر می خواهید یک لوگوی حرفه ای داشته باشید، با شرکت ساین برای طراحی یک لوگوی خاص و منحصر به فرد مخصوص خودتان در ارتباط باشید.

 

طراحی لوگو حرفه ای آنلاین

 

آیا می توان طراحی لوگو حرفه ای آنلاین را انجام داد؟

پاسخ این سوال بله است. چون از آنجایی که این روزها در اینترنت همه چیز پیدا می شود، وب سایت هایی نیز پیدا می شوند که خدمات طراحی لوگو حرفه ای آنلاین را ارائه می دهند. یعنی شما می توانید در این وب سایت ها لوگویی برای خودتان طراحی کنید. البته لازم به ذکر است که گذاشتن نام لوگو حرفه ای برای این سبک لوگو ها درست نیست. چرا که این وب سایت ها برای طراحی لوگو از تصاویر، نوشته ها و المان های آماده ایی استفاده می کنند که در اینترنت موجود است. بنابراین نمی توان اسم لوگوی حرفه ای را روی آن گذاشت. همچنین لوگویی که برای شما طراحی می شود، یک لوگوی منحصر به فرد نیست و تکراری است.

اگر نخواهید از نظر مالی هزینه ی زیادی کمید احتمالا به سراغ چنین لوگو هایی می روید. اما ما پیشنهاد بهتری برای شما داریم. شرکت ساین خدمات طراحی لوگو در شیراز با هزینه ی مناسب را ارائه می دهد. این لوگو ها بر خلاف لوگو های آنلاین که کپی هستند، خاص و جدید طراحی می شوند. برای اطلاعات بیش تر با ما در ارتباط باشید.

 

طراحی لوگو با فتوشاپ چگونه است؟

علاوه بر افرادی که به دنبال طراحی لوگو حرفه ای آنلاین می باشند، افر اد دیگری نیز هستند که با فتوشاپ به طراحی لوگو اقدام می کنند. طراحی لوگو با فتوشاپ نیز قابلیت های زیادی ندارد و تصاویر استفاده شده در آن از اینترنت گرفته می شود. در صورتی که طراحی لوگوی حرفه ای با استفاده از نرم افزار های مخصوصی انجام می شود.

همچنین قبل از طراحی لوگو در نرم افزار، طراحی آن به صورت دستی انجام می شود که به آن اصطلاحا اتود می گویند. بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که لوگوی شما خاص و مخصوص به خودتان است و کپی نیست.