لطفا قبل از ثبت سفارش به موارد زیر توجه نمایید.

برای طراحی اقلام چاپی رزولوشن روی 300 پیکل بر اینچ و مد رنگی روی cmyk باید باشد . اندازه کارت ویزیت های معمولی 8.5 در 4.8 و کارت های فانتزی(دورگرد) 9 در 6 می باشد . خطای برش در کارت های معمولی 3 میلیمتر ، در کارت های دورگرد 7 میلیمتر و در سایر اقلام چاپی (تراکت ، سربرگ ، فاکتور و ...) 5 میلیمتر می باشد . همچنین لطفا به نکات زیر توجه فرمایید.

1 . مجاز بودن سفارشات ارسالی طبق قوانین وزارت ارشاد اسلامی الزامیست.

2 . سفارشاتی که ممنوعیت چاپی دارند مانند : فال قهوه و تاروت . تاتو . تصاویر بانوان(چهره یا اندام) . آموزش رقص . بدنسازی . طرح ورقهای بازی . نصب آنتن ماهواره . شرکتهای هرمی . عکس چهره ائمه اطهار و طرح های تمام لاتین ( لیبل ) و ... در صورتی که از چشم ناظر چاپ این چاپخانه دور بماند و وارد پروسه چاپ شود پس از چاپ این سفارش توسط چاپخانه امحاء خواهد شد و تمامی هزینه ها و عواقب نقدی و کیفری به عهده سفارش دهنده میباشد .

3 . عکس چهره انسان هیچ ضمانتی ندارد .

4 . طرح های اسکن شده فاقد گارانتی میباشد .

5 . فرمهای افست تمام رنگی و پاکتهای فرم عمومی با 15% اختلاف رنگ تحویل داده میشود , لذا کسانی که چاپ خود را دقیقا مانند نمونه فایل خود می خواهند باید سفارش را به صورت اختصاصی انجام دهند .

6 .توجه مهم  : در فرمهای عمومی امکان یک رنگ در آمدن ست اداری وجود ندارد . ( به دلیل اینکه هر کدام از فرمها با هم متفاوت هستند )

7 . رنگهای طلایی . نقره ای . فسفری .فیروزه ای . در فرمهای عمومی و کارت ویزیت به دلیل تعدد رنگهای مختلف در فرم هیچگونه ضمانتی ندارد .

8 . استاندارد رنگ و شرایط گارانتی این چاپخانه و همچنین مطالب مربوط به رنگ مشکی و خاکستری را مطالعه کنید .

9 . اطراف طرح خود از کادر استفاده نکنید .(کادر هیچ ضمانتی ندارد)

10 .  زمان های تعیین شده برای هر خدمات زمان آماده شدن در دفتر میباشد و کسانی  که از خدمات پیک . خط تا .سر چسب و دیگر خدمات این مجموعه استفاده میکنند باید زمان تاخیر یک یا دو روزه  را مورد محاسبه قرار دهند .

11 . قبل از ارسال فایل خود را در برنامه های coreldrow و freehand چک کنید و از سلامت فایل خود اطمینان حاصل کنید .

12 .  در صورت رعایت نکردن هر یک از مطالب بالا و مطالب قسمت آپلود فایل و سفارشات جدید سفارش شما شامل گارانتی نمیباشد و چاپخانه مسئولیتی نخواهد داشت .

13 . مشتریان گرامی توجه داشته باشید این مجموعه در قبال خرابی های احتمالی که تمامی شرایط گارانتی را رعایت کرده باشید موظف است دوباره سفارش شما را چاپ نماید و برگشت هزینه نخواهیم داشت.