طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور در شیراز

 

هنگامی که مشتری به یک مغازه یا شرکت میرود و از صاحب مغازه تقاضای نمونه کار دارد یکی از بهترین گزینه های پیش رو برای نشان دادن نمونه کار ها ، ارائه کاتالوگ یا بروشور به مشتری است .

بدون شک داشتن یک کاتالوگ یا بروشور امتیازی در بازار هدف به حساب خواهد آمد.

کاتالوگ و بروشور چیست ؟؟

 

کاتالوگ دفترچه یا کتابچه ای است برای نشان دادن فعالیت و هدف یک سازمان  که در تعداد برگ های مختلف میتوان تهیه کرد . اگر تعداد برگ های آن کم باشد وسط آن منگنه میخورد . اما اگر تعداد برگ های آن زیاد باشد بغل کاتالوگ  را چسب گرم میزنند .

بروشور برگه ای است که به تعداد دلخواه ومورد  نیاز خط تا میخورد و بعد روی خط تا ها جمع میشود .

اگر تا بحال قصد سفارش دادن بروشور را داشته اید حتما این سوال از شما پرسیده شده که بروشور چند لت میخواهید ؟؟

در توضیح چند لت بودن بروشور باید گفت که به تعداد خط تا های یک بروشور + 1 ، لت گفته میشود .

به عنوان مثال اگر بروشور شما یک کاغذ A4 است که وسط آن فقط یک خط تا میخورد ، میگویند این بروشور "دو لت " است.

کاغذی که برای کاتالوگ به کار میرود باید مقاوم تر و به اصطلاح گراماژ بیشتری نسبت به کاغذی که برای تهیه بروشور به کار میرود ، داشته باشد .

درکاتالوگ هر صفحه را میتوان به یک محصول اختصاص داد . یک صفحه کاتالوگ میتواند شامل عکس محصول و در پایین عکس مشخصات  محصول ، شرایط استفاده ، قیمت ، شرایط نگه داری، شرایط گارانتی و.. ذکر شود .

یکی از مزایای کاتالوگ و بروشور سبک و قابل حمل بودن آن است که مشتری ها میتوانند در کیف خود گذاشته و در هر مکان و زمان دیگری ، در اوقات فراغت و... آن را مطالعه کنند .

ما طراحی کاتالوگ در شیراز و همچنین طراحی بروشور در شیراز را به بهترین شکل برای شما انجام می دهیم .

خصوصیت طراحی و چاپ کاتالوگ زیبا در شیراز

باید به خاطر داشته باشید که طراحی یک کاتالوگ و بروشور بسیار پر اهمیت میباشد . طراحی باید زیبا ، جذاب ، مشتری پسند باشد و به تمام سوالاتی که ممکن است در ذهن خواننده ی آن  پیش بیاید پاسخ دهد . از ذکر نکات بی اهمیت و زیاده روی در توضیح ،که باعث میشود حوصله ی  خواننده سربرود و از دیدن ما بقی صفحات سر باز زند ، خودداری کنید . فقط نکات مهم و کلیدی را در پایین هرصفحه ذکر کنید .

ما با انجام خدمات چند ساله طراحی و چاپ ، ضمن بررسی بازار هدف شما ، مفتخریم طرحی به شما ارائه دهیم که مورد پسند تان باشد و تمامی کسانی که کاتالوگ و بروشور شما به دستشان میرسد.

کاتالوگ نسبت به بروشور محدوده ی  وسیع تری را شامل میشود . هم از لحاظ عکس هم از لحاظ نوشته

بروشور بیشتر به نوشتار محدود میشود .

امروزه کارایی بروشور و کاتالوگ نسبت به تراکت و پوستر بسیار بیشتر شده است . این به این علت است که کاتالوگ و بروشور برای مردم جذابیت بیشتری دارد . مردم کنجکاو میشوند که ببینند در صفحات  کاتالوگ و بروشور چه عکس ها و مطالبی است . پس قطعا برای مطالعه آن وقت میگذارند و  چون سبک و قابل حمل است و به راحتی در کیف جا میشود ، آن را به هرجا میبرند  وحتی به بقیه دوستانشان نشان میدهند .

 

جهت مشاهده تعرفه طراحی و چاپ کاتالوگ در شیراز کلیک کنید .

جهت مشاهده تعرفه طراحی و چاپ بروشور کلیک کنید.

 

چاپ تراکت شیراز و چاپ بروشور در شیراز

چاپ تراکت یا چاپ بروشور اهمیت بسیار بالایی دارد . چرا که هر چند طراحی جذابی برای تراکت یا بروشور انجام شود ، در صورتی که چاپ تراکت در شیراز یا چاپ بروشور در شیراز به خوبی انجام نشود ، کار نهایی جالب در نمی آید .